Czółenka to ulubione buty wielu kobiet. Nic dziwnego! Sprawdzają się świetnie zarówno w formalnych, jak i codziennych stylizacjach. Wszystko zależy od dobranych dodatków i od konkretnych elementów odzieży. Buty na szerszym obcasie to jednocześnie idealny zamiennik niewygodnych, a często też bardzo wysokich szpilek. Z tego też powodu zyskują sobie coraz więcej zwolenników w niemal każdej grupie wiekowej. Dobrze dobrane czółenka pięknie wymodelują nogę i nie spowodują optycznego wydłużenia się stopy. Nie musimy dodawać, że każdej kobiecie przyda się w szafie podobny rodzaj obuwia. W końcu czy można chcieć czegoś więcej?

Klasyczna forma

Obecnie na rynku mamy ogromny wybór wysokiego obuwia. Możemy dowolnie łączyć ze sobą kolory i eksperymentować na przykład z różnego rodzaju zapięciami. Tradycyjne czółenka charakteryzują się wąsko ściętą cholewką i niskim, zazwyczaj 5-8 cm obcasem. Takie też posiadała w swojej szafie ikona mody lat 50 – Marilyn Monroe. Klasyczna forma przetrwała do dziś, ale często prezentowana jest w nowej odsłonie.

Jak idealnie dobrać czółenka?

Wybór butów idealnych może okazać się niekiedy nie lada zadaniem. Przy zakupie zawsze należy wziąć pod uwagę materiały, z których dany but jest zrobiony oraz szerokość obcasa. Nie bez znaczenia pozostaje też nasze obycie z butami tego typu oraz kształt naszej sylwetki. Dla przykładu, kobiety o szczuplejszych łydkach będą wspaniale wyglądać w czółenkach na szpilce. U pozostałych zaś sprawdzą się te na słupku. Takie rozwiązanie wymodeluję i sylwetkę i nie wprowadzi żadnych dysproporcji.

Z dbałością dobieramy nasz asortyment i jesteśmy przekonani, że znajdziesz w nim coś dla siebie!

Na spotkanie w pracy i na wizytę u znajomych

Czółenka sprawdzają się w wielu codziennych sytuacjach. Idealnie nadają się do pracy biurowej, wyjścia na miasto, do teatru czy opery, a nawet na bardziej formalne przyjęcia. Nie zapominajmy o tym, że czółenka to też najpopularniejszy model butów ślubnych. Doskonale spiszą się na wszelkiego rodzaju imprezach okolicznościowych, na których zależy nam zarówno na wyglądzie, jak i na własnym komforcie. Idealną propozycją dla młodych kobiet okazują się czółenka w krzykliwych kolorach oraz te z niestandardowymi zapięciami. Oferujemy jednocześnie buty wpasowujące się w ostatnie trendy, te wykonane z zamszowego materiału.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i do zakupy czółenek idealnych!